Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

Zde je prostor k vašemu vyjádření. Můžete sem psát své názory, připomínky, zkušenosti - prostě cokoliv, co se týká drog nebo tohoto webu. REKLAMY A VULGARITY BUDOU MAZÁNY!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: ..tož, pěkné to tu máte.

(Petr, 19. 10. 2014 21:53)

Lexaurin je lék proti úzkostem. Předepisuje se hlavně lidem, co to mají "za pár" a pikaři zjistili, že si tím uleví, nebo úplně eliminují dojezdy. Máte po něm pocit, že jste se probudila do krásného jarního dne na Bali a zkrz záclonu vás šimrá paprsek slunce na nose a venku zpívá malý fialový ptáček. O vedlejších účincích vím je že pravidelným uživatelům způsobuje demenci. Snad to pomůže.

Re: Re: Re: ..tož, pěkné to tu máte.

(ADMIN, 20. 10. 2014 9:42)

Takže taková obdoba Neurolu...

Re: Re: Re: Re: ..tož, pěkné to tu máte.

(Petr, 20. 10. 2014 17:30)

Svým způsobem, jenže čím víc spolykám neurolů, tím víc jsem nepoužitelný a chce se mi spát. Čím víc lexarinů, tím větší mám chuť do života a až takovou infantilní radost z každé maličkosti.

Re: Re: Re: Re: Re: ..tož, pěkné to tu máte.

(ADMIN, 21. 10. 2014 14:53)

Tak, hotovo. Článek o Lexaurinu je na světě, momentálně se pracuje i na dalších článcích o zneužívatelných záludných lécích na předpis, jako Algifen, Stilnox, Prozac :-)

Piko podpořilo můj chtíč v poznání

(Katka, 10. 9. 2014 10:59)

Zdravím, ráda bych se podělila o svůj příběh.
Má první zkušenost s pikem byla v 19ti...zážitek jsem čekala větší, ale neva. Druhá zkouška zhruba po 3/4 roce...bo kalba:). Třetí zkouška chvíli po 21.narozkách..seznámení se s týpkem, co v tom jel, takže čirá stupidita,ale co už. Přišla velká láska, všechno caik. Po 4měsících rozchod a já byla psychicky uplně zničená, takže jsem v braní pokračovala dál, neboť jsem v tom viděla jisté východisko. Bylo i nebylo. Srdce mi to nezahojilo, ale přimělo to můj mozek poznávat věci, které mě lákaly již od narození, které jsem ale díky výchově neměla možnost nikdy prozkoumat. A co že to bylo? DOKÁZAT SE CHARAKTERIZOVAT...POZNAT SEBE SAMA,VĚDET KDO JSEM, PROČ TU JSEM.

Díky tomu, že jsem mozku nikdy nedopřála dávku větší než za 300kč na den a max.jsem nespala 3dny..tudíž jsem se "kontrolovala", podařilo se mi otevřít svou tzv. "bránu vědění". Pochopila jsem princip, jak funguje život, kdo a jak tvoří osud, jaké jsou základní chyby v evoluci lidstva,poznala jsem sama sebe víc, než bych vůbec čekala a konečně se mi podařilo najít tu správnou cestu a způsob, jak být šťastná-jak překonat utrpení z minulosti, poučit se z něj a neopakovat stejné chyby.

Toto mé dno mě dostalo tam, kam bylo nutné mou osobu dostat, aby si uvědomila to, co ví, nezazdívala dál svůj potenciál a seznámila okolí se vším, co ji bylo dáno do vínku vědění. Každý člověk má jistý dar, jen není vždy jednoduché ho odhalit. Nejtěžší to je, když si člověk nevěří. Když mu nevěří ostatní, na tom nesejde, ale důležité je, aby si člověk věřil, zdolal všechny překážky a nenechal se ovlivnit okolím.

Láska ke mě samotné mě přesvědčila o faktu, že pouze milující se člověk má šanci z drog "vycucnout to dobré" a nespadnout do nich.

"Ty nejlepší zkušenosti získáváme z těch nejbolestivějších."

Re: Piko podpořilo můj chtíč v poznání

(ADMIN, 3. 10. 2014 12:03)

Ahoj, díky za sdílení tvé zkušenosti. Ano, je to tak, že na každého drogy působí jinak a velká část toho, co bude nebo nebude záleží na konkrétním člověku :-). I já se osobně znám s lidmi, kterým drogy (i ty tvrdé) v mnoha směrech pomohly, ovšem na druhou stranu znám také lidi, na které to zapůsobilo právě naopak, a kteří sami sebe prostřednictvím drog úplně zničili.

Ritalin

(Katka, 3. 10. 2014 0:45)

Dobrý den, máte moc zajímavý web. Chtěla bych se zeptat na článek o Ritalinu. Měla jsem za to, že je předepisován pouze u lidí s ADHD a narkolepsií. O jeho spojení s léčbou obezity slyším poprvé. Mohla bych se Vás zeptat na zdroj, ze kterého tento údaj pochází? Předem děkuji za odpověď.

Re: Ritalin

(ADMIN, 3. 10. 2014 11:59)

Zdravím. Jelikož jsem čerpala z nepřeberného množství zdrojů, tak teď opravdu nedokážu říct, odkud se mi tu vzala tato informace. Nejsem však odborník, proto nepopírám, že by se v článku mohla vyskytovat chyba. Avšak s přihlédnutím k účinkům Ritalinu bych té léčbě obezity i věřila.

Souhlasim

(Robert, 31. 8. 2014 19:26)

Pěkně napsaný a všem co mohu říci, jak s tou hrou jedno začnete, neni skoro cesta zpět. Zůstaňte radši u dobrýho jídla, spánku, tréninku atd. =)

Extáze

(Nika, 23. 8. 2014 20:30)

Ahoj prosim za jak dlouho muzu řídit zitra jedu a dnes si budu dávat ex..stejne jako včera co mam udelat ať nenalizu?

Krutá pravda

(Premotivovaná, 13. 5. 2014 18:35)

Keď si bol mladý chlapec stačil ti len gram travy.
No teraz si feťák, čo picha si herák

.......

(Hurvajz, 2. 2. 2014 10:35)

před 20-ti lety,sám jako aktivní uživatel,jsem si vždycky říkával,jak napíšu nějaký stránky,ve kterých bych shrnul,co o tom vím...tyhle jsou fajn,já bych to sice napsal asi jinak,a v některých věcech bych se více věnoval ověření faktů a omezil tak nesmysly,které se na každé stránce objevují....ale tahle se milíbí,má trochu retro styl,tak jak z pozdních '90....info jsou v poho,menší nepřesnosti jsou vzhledem k množství zdrojů.které mnohokrát tvrdí opak možno v pohodě přejít......prostě tyhle stránky se mi líbí!

Drogy

(Klér, 21. 1. 2014 17:28)

Dobrý, je to pravda že většina lidí začíná s nikotinem,následuje alkohol,halucinogeny a pak heroin a podobně? Děkuju.

Re: Drogy

(ADMIN, 22. 1. 2014 19:03)

Zdravím, rozhodně to není žádné pravidlo, že každý kuřák tabáku nebo trávy začne později brát heroin, ani u uživatelů halucinogenů se to takhle nedá říct. Faktem ale je, že spoustě lidí užívání měkčích drog změní pohled na všechny drogy obecně, takže se pak nebojí sáhnout ani po těch tvrdších (pokud si např. někdo zvykne užívat extázi, není vzácností, že se rozhodne zkusit i ještě silnější "pecku" kupříkladu ve formě kokainu). Některé statistiky tvrdí, že přibližně 90% lidí užívajících extázi začíná později užívat i jiné nelegální drogy včetně amfetaminu, kokainu nebo heroinu. Dále bylo uvedeno, že 99% uživatelů kokainu začalo nejdřív s marihuanou, tabákem nebo alkoholem (který může způsobit poměrně silnou závislost sám o sobě), nebo že u mladých lidí, kteří pravidelně zneužívají alkohol je přibližně 10x větší šance, že začnou užívat i nelegální drogy.

Dobrý den

(Lenka, 19. 1. 2014 15:58)

Dobrý den, nejsem ještě plnoletá, ale láká mě zkusit nějakou drogu. Nechci,ale zároveň po tom dost toužím. Zatím sem nic neměla, jen kouřím přibližně rok, a trávu nebo podobně zatím ne. CHtěla bych zkusit například éčko nebo trip. Je to nebezpečné? Děkuji předem za odpověď:)

Re: Dobrý den

(ADMIN, 19. 1. 2014 19:12)

Ahoj Lenko, každá droga může být nebezpečná - např. LSD může způsobit úplnou změnu osobnosti, ačkoliv se to stává málokdy... Vždy záleží na dispozicích konkrétního člověka a na jeho přístupu. Na trip je třeba se psychicky připravit (set, setting) - rozhodně není dobrý nápad si jej dávat pokud máš zrovna špatnou náladu, jsi ve stresu nebo pokud řešíš nějaké problémy. Špatné elementy se takto z tvojí psychiky mohou totiž s větší pravděpodobností promítnout také do toho tripu... a to nechceš ;-). Taky je důležitá volba prostředí a lidí, se kterými během tripu budeš. Vyber si na to nějaké klidné místo (určitě ne party nebo střed města) a vem si s sebou nějakého dobrého kamaráda, který bude střízlivý a pohlídá tě - pod vlivem LSD totiž můžou člověka napadat dost bizarní myšlenky (typický příklad je vypadnutí z okna při pocitu, že umíš létat). Pro začátek si dej jenom jeden papírek (jestli se bojíš, můžeš si dát klidně jenom půlku, ale v tom případě nečekej žádnou pořádnou jízdu).

Extáze je naopak lepší užít mezi lidmi třeba někde na party - může totiž způsobovat poměrně prudké výkyvy nálad, což je daleko víc nepříjemné pokud je člověk sám. Taky musíš během stavu myslet na průběžné doplňování tekutin a po trochách popíjet vodu, a na odpočinek, jinak může hrozit přehřátí a infarkt. A vůbec nejdůležitější věc: sháněj éčko jenom od lidí, kterým můžeš věřit (a i tak nemůžeš nikdy na 100% vědět, co v té pilulce je). Cizí dealer ti může prodat něco, co sice vypadá jako extáze, ale může v tom být kdo ví co. Pokud neznáš důvěrně někoho, kdo by ti éčko sehnal, budeš stejně muset pořídit od někoho náhodného, v tom případě je dobré si všímat některých věcí. Kvalitní extáze se např. pozná podle vyražené půlící čáry na jedné straně a podle hořké chuti, jinak se můžeš řídit třeba touhle databází: http://old.lf3.cuni.cz/drogy/database/.

Jinak pokud by se ti to zalíbilo, pamatuj, že všeho moc škodí. LSD i éčko jsou sice měkké drogy, které nejsou ani zdaleka tak nebezpečné a návykové jako třeba heroin, ale jejich pravidelným nadměrným užíváním si i tak můžeš přivodit spoustu nepříjemností (viz http://www.drogy-about.estranky.cz/clanky/halucinogeny/lsd.html a http://www.drogy-about.estranky.cz/clanky/stimulanty/extaze.html). Takže v každém případě buď opatrná ;-)

Re: Re: Dobrý den

(Lenka, 21. 1. 2014 17:20)

Děkuju za radu,moc mi pomohly:)

Zdravím

(Tao Quit, 13. 10. 2013 15:58)

Ahoj.

Máš super web, hezky si to udělala. Informace o každé droze jsou vyčerpávající. Mám bohaté zkušenosti se stimulanty, kanabinoidy, halucinogeny a částečně i s léky nebo opiáty (nemluvě o zkušenostech s léčbou závislostí) a musím říc, že některé informace nejsou úplně přesné, ale dají se brát orientačně. Líbí se mi, že se věnuješ negativním stránkám drog stejně jako pozitivním, tak to má být. Uvítal bych zde taky nějakou sekci o léčbě, prevenci atd. prostě o fungování odborné pomoci závislým.

S pozdravem,

Tao

Dodatek

(Tao Quit, 13. 10. 2013 16:01)

A také bych uvítal články o kombinacích drog. Např. o candyflipu (lsd + extáze) nebo speedballu (stimulant + opiát) je na českém internetu velmi málo informací.

Re: Zdravím

(ADMIN, 19. 1. 2014 19:12)

Ahoj, děkuji za komentář a za návrhy na zlepšení, pokusím se časem ještě doplnit to, co říkáš :-).