Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

Zde je prostor k vašemu vyjádření. Můžete sem psát své názory, připomínky, zkušenosti - prostě cokoliv, co se týká drog nebo tohoto webu. REKLAMY A VULGARITY BUDOU MAZÁNY!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zdravím,

(Racerat, 10. 12. 2013 19:21)

ačkoliv působím v represivní složce pro boj s nealkoholovou toxikomanií, k mé práci patří i přednášky pro děti a studenty. dovolil jsem si použít část textů a prezentací, je to velmi pěkně zpracováno. Děkuji

Jak si mám vysvětlit...

(Satanova Lopata, 4. 6. 2013 11:25)

...že marihuana nezpůsobuje rakovinu, ale zvyšuje riziko vzniku nádorů v ústní dutině??? hm???

Re: Jak si mám vysvětlit...

(ADMIN, 4. 6. 2013 18:32)

Z článku to nejspíše není patrné, ale myslí se tím rakovina plic a vznik mozkových nádorů: marihuanový kouř je totiž uživateli držen v plicích poměrně dlouho (několik sekund) a THC se odtud dostává do krve a tedy i do mozku, kde způsobuje v článku zmiňované odumírání buněk, které se nestihnout přeměnit v nádorové. Ústní dutinou a jícnem však THC prochází jen minimálně při vdechnutí a vyfouknutí kouře - zde více působí řada karcinogenních látek, které obsahuje.

tráva

(hannyS, 25. 5. 2013 17:20)

ahoj, jemi 13 a láká mě zkusit trávu. už jsem si jednou šlukla z jointu, ale byla jsem jenom otupělá, všechno mi přišlo jako ve snu a chtělo se mi spát, a za půl hodiny to přešlo....chtěla bych zkusit celou skleněnku, ale trochu se bojím. nemůžu po tom mít halucinace nebo stihomam když si dáme jenom jednu???? a kde seženu skleněnku???? díky za radu, Hanka

Re: tráva

(ADMIN, 28. 5. 2013 12:23)

Milá Hanko, skleněnku koupíš za 10 kč v každé trafice, jinak halucinace po jednom skle takhle na poprvé určitě nedostaneš, obzvlášť, jestli si budete dávat ve více lidech :-). Divím se, že jsi vůbec měla nějaký stav po jednom šluku, i když - jsi 13letá slečna, takže to na tebe mohlo působit víc, záleží také, co to bylo za model, jestli lampa nebo venek atd. Ovšem stihomamy by se dostavit mohly, takže buď opatrná - vem si pro jistotu někoho s sebou a jděte si dát na místo, kde to bude vám oběma příjemné. Ale pokud si chcete dávat jenom jedno sklo, tak i kdyby se nějaké stíhy objevily, tak to určitě nebude tak hrozné a nebude to trvat tak dlouho. Navíc marihuana v tomhle směru opravdu není tak strašná droga ;-). A kdyby se ti to náhodou zalíbilo, tak to ale nezačni přehánět - vyhulovat si pravidelně hlavu už od třinácti není zrovna nejlepší nápad, ale to je samozřejmě jen na tobě.

:)

(I, 10. 3. 2013 16:05)

Asi nejpravdivější info, jež lze na netu najít. Ale není tu nic o potenciálu a principu působení LSD, škoda...

Vše je trochu jinak

(lukáš, 5. 1. 2013 18:55)

jak může hašiš který je vyroben z marihuany,která má (ta lepší) kolem 25-30% THC mít 40-60% ????? Hašiš a marihuana je to samé,marihuana=kytka obalená pryskyřicí,hašiš je ta pryskyřice bez kytky,chápe toto adminka?
Filmy s drogovou tématikou jsou jaksi také mimo mísu proto přidám pár dokumentíků
https://www.youtube.com/watch?v=3h-qZYunDuE
https://www.youtube.com/watch?v=A-uk9LTs7gw
https://www.youtube.com/watch?v=dEIWzx7bFkk
https://www.youtube.com/watch?v=qjl0pJPe_Zc
Jen tak okrajově bez drog změny nedosáhnem,myslím celosvětové změny,uzavřená mysl=žádná změna jen stále stejně DOGMA,braní drog za určitým účelem změní postoj k určitým problémům společnosti,kterých je v tuto dobu jak brabců na střeše,přeji krásné a rychlé otevření vědomí všem,ať už s drogou nebo bez.

Re: Vše je trochu jinak

(ADMIN, 6. 1. 2013 10:06)

Milý Lukáši, s tímto si dovolím nesouhlasit. Záleží jak která kytka - na mnohých modelech pryskyřice vůbec není, navíc: veškeré internetové i knižní zdroje tvrdí, že hašiš opravdu obsahuje vyšší množství THC, což se mi koneckonců potvrzuje mými vlastními, poměrně bohatými zkušenostmi s oběma drogami - haš vždycky šlape víc a ani ho není potřeba tolik ;-).

Co se týče filmů, myslím, že si můžu dát na web filmy jaké chci ať už se ostatním líbí nebo ne, každopádně děkuji za typy.

Ta cervena je hrozna

(adam, 4. 1. 2013 13:11)

Neslo by v clancich pouzivat nejakou normalni barvu textu? ten cereny bold se dost tezko cte.
Obsahove pekny .

milý autore stránek...

(7letyabstinent, 4. 1. 2013 0:04)

nebylo by od věci, kdyby jsi zapátral mezi lidmi, co sami brali a hovořím z vlastní zkušenosti kdy jsem skoro rok lítal s partou na speedu a dalších stimulantech, a získal trochu "realističtější" popis účinků a stavů. Mohu hovořit jen za skupinu stimulantů, protože jinde jsme neexperimentovali, ale to co tam máš v popisech je těžce "učebnicové" a na míle vzdálené realitě ;) je škoda nechat tvůj web na takovou úroveň.

Re: milý autore stránek...

(ADMIN, 4. 1. 2013 12:04)

Zdravím, mohl by jsi mi v tom případě na mail drogy-about@email.cz poslat nějaké tvé zkušenosti, abych mohla články opravit? Byla bych ti vděčná ;-).

15 lysohlávek za 150Kč

(Houbař, 7. 11. 2012 20:23)

Ahoj, chtěl bych tě upozornit na chybu: 15 lysohlávek bys asi za 150 Kč neprodal. V období sezóny se cena pohybuje okolo 2 (1-4) Kč za jeden kus!... ovšem je pravda, že mimo sezónu by se někde v Praze dal prodat kus i třeba za 7Kč (ale těch 10Kč jak tu píšeš je opravdu přemrětěná cena...)

Re: 15 lysohlávek za 150Kč

(ADMIN, 23. 11. 2012 15:26)

ahoj, díky za připomínku ;-)

chyby

(tom, 22. 8. 2012 14:30)

Autor těchto stránek šíří mezi neznalé čtenáře lež. Máte v textech spousty informačních chyb.Všechny chyby jsou napsány z úhlu pohledu policisty,nebo represivně zaujatého úředníka. Jediné co by Vás omlouvalo,by byl fakt,že všechny články jsou převzaté.

Re: chyby

(ADMIN, 22. 8. 2012 17:43)

Tak to si vyprošuji - stránky jsou psány naprosto objektivně: jsou zmiňovány jak pozitivní účinky drog, tak i jejich možné negativní dopady. To v žádném případě nepokládám za zaujatost a nevidím žádný jiný způsob, jak psát stránky na tuto tématiku objektivně, protože KAŽDÁ droga něco dává a něco si bere (nebo si může vzít). To vím i z vlastních zkušeností ;-). Jak už bylo zmíněno v úvodu těchto stránek, informace, které z vlastních zkušeností nevycházejí pocházejí z různých internetových zdrojů, kde pochopitelně chyby mohou být. Proto je tu Návštěvní kniha, kam své připomínky psát můžete a já chyby samozřejmě opravím (jako tomu bylo v případě níže).

NEzavislost ;)

(sml, 13. 7. 2012 13:08)

http://narodboha.sk/content/nezavislost

ROHYPNOL (již není - bez komentáře)

(nick07, 29. 5. 2012 16:01)

Má na SÚKL-u zrušenou registraci. U nás je nedostupný. Především pro používání jako "raketové" hypnotikum tzv. uspávačkami. Podali v nápoji a pak zákazníka kompletně okradli o všechno.

Re: ROHYPNOL (již není - bez komentáře)

(ADMIN, 31. 5. 2012 19:17)

Ano vím o tom - často bývá také používán sexuálními násilníky, ale v článku se o tom nezmiňuju, protože to nepovažuji za důležité :-)

ALKOHOL - změna zařazení

(nick07, 29. 5. 2012 16:09)

Alkohol je špatně zařazen. Buď musí mít svoji vlastní rubriku nebo podle bichemického zkoumáná patří do halucinogenů.
Vědci z MaxPlanck Institutu zjistili, že návyk na alkohol, je návyk na nově vzniklou látku v mozku, která má strukturu nejvíce podobnou LSD.
Např. člověk, který nikdy žádný alkohol nekonzumoval dostane pouze 1 injekci této látky, tak za chvíli vykazuje přesné abstineční příznaky jako dlouholetý piják alkoholu.

Re: ALKOHOL - změna zařazení

(ADMIN, 31. 5. 2012 19:14)

Ahoj, díky za upozornění (opraveno) a za zajímavou informaci


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5